Нормативно-правове забезпеченняНаказ про затвердження тестів і нормативів для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України
НАКАЗ Про затвердження тестів і нормативів для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України

Методичні рекомендації щодо організації навчального процесу з фізичної культури у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017-2018 навчальному році.

  Наказ Міністерства освіти і науки України від 19.06.2017 № 866 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА. Навчальна програма для 5-9-х класів ЗНЗ

Проект навчальної програми з фізичної культури для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту.

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України".

Тести і нормативи для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнів ЗНЗ та інструкторсько-методичні рекомендації щодо організації проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнів.

Додатки 1-6 до Інструкції про організацію проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України

Проект "Концепція розвитку освіти України на період 2015-2025 років"

Методичні рекомендації щодо організації навчального процесу з фізичної культури у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016-2017 навчальному році.

Наказ МОН України від 1 червня 2010 року N 521 "Про затвердження Правил безпеки під час проведення занять з фізичної культури і спорту в загальноосвітніх навчальних закладах".

Список програм, основної, додаткової та методичної літератури з фізичної культури.

Положення про Всеукраїнський олімпійський урок.

Наказ МОН України "Про заходи щодо вдосконалення роботи фізичного виховання та збереження здоров'я школярів в навчальних закладах України.

Немає коментарів:

Дописати коментар